Sobota , 23 Září 2017
Úvod | Imigranti | Džihádista John – 15 milionů od Anglie pro jeho rodinu

Džihádista John – 15 milionů od Anglie pro jeho rodinu

Zatímco terorista a vrah prezentující se na videích při veřejných vraždách ve jménu Islámského státu podřezával krky nevinných lidí, Velká Británie platila jeho rodině náklady na bydlení na prestižních adresách a živila je z peněz daňových poplatníků. Tohle není paradox, to je smutná realita vycházející z kombinace islámského smýšlení na jedné straně a přehnané multikulturně-sociální politice států EU na straně druhé. Dnes již nelze vinit nikoho konkrétně, ale je potřeba si z těchto případů brát exemplární ponaučení.

john-foto

Mohamed Emwazi, alias „džihádista John“

Mohamed Emwazi je synem emigrantů z Kuvajtu, kteří se již před 20 lety přestěhovali do Velké Británie do města Westminster. Než opustili Kuvajt, pracoval jeho otec Jasem Emwazi jako taxikář. Jakmile dorazili do Anglie, požádali o různé podpory a sociální náhrady. Celá početná rodina čítající rodiče a šest dětí nikdy nepracovali. Za celých 20 let žili pouze na úkor sociálních dávek a město za ně platilo nájemné v bytech a domech. Bydlení si vybírali na zajímavých a lukrativních adresách. Jejich poslední adresa stála daňové poplatníky Anglie 60 tisíc korun měsíčně. K tomu ještě pobírali ony avizované sociální dávky, které se za tu dobu vyšplhaly na částku více než 15 milionů korun.
Tato rodina „přistěhovalců – chudáků“ po celou dobu věděla, že vraždící muž na videích ISIS je jejich syn. Jak uvedla jeho matka: „Věděla jsem, že na videích z poprav je můj syn, ale i přes to, co dělal je to stále můj syn“

Mohamed Emwazi, jak ho zná celý svět. Vrah a brutální popravčí podřezávající hrdla vězňů.

Mohamed Emwazi, jak ho zná celý svět. Vrah a brutální popravčí podřezávající hrdla vězňů.

Jakmile se skutečnost o totožnosti jejich syna dostala na veřejnost, uprchla celá rodina zpět do Kuvajtu. K tomuto uvedl poslanec David Davies: „Je to nehoráznost, urážka britského způsobu života, kromě toho dokázali, že azyl v naší zemi nikdy nepotřebovali.“

Již několikrát se v minulosti dostal Mohamed Emwazi do rukou a pod hledáček MI5, ale nikdy s valným závěrem a vždy byl propuštěn. Nelze tvrdit, že kdyby Anglie tuto rodinu nepřijala, že by džihádista John nepáchal následně tato zvěrstva, ale na druhou stranu nechť je to jasným důkazem, že i po několika letech parazitování v hostitelské zemi vznikne z mladého studenta a následně vystudovaného IT specialisty vrah, podřezávající hrdla lidí, kteří jeho, včetně celé rodiny živí. Důkazem jsou zavraždění britští občané, kteří skončili v jeho rukách.

Vyvstává tedy otázka, jak chtějí nejen české, ale i evropské bezpečnostní složky zajistit, že příjem imigrantů, kteří zaplavují Evropu, nebude smrtelnou ranou evropské populaci.

Jeden komentář

  1. Až do současné doby jsem si o sobě myslela, že jsem mírumilovný člověk, dnes, donucena okolnostmi, které tady vytvořila banda hajzlů okolo NWO, migrace apod, se ze mne stává člověk, který by taková hovada bez mrknutí oka dokázal odkráglovat a ještě na ně plivnout a zamnout si nad jejich prasečími mrtvolami ruce. A doufám, že je nás hodně s podobnými pocity a ve vhodnou dobu svůj hněv dokážeme proměnit v činy.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

*

code