Sobota , 23 Září 2017
Úvod | Ze světa | Je mi ( z vás ) na blití, pane premiére, vládo, ( sluníčkáři ) …..

Je mi ( z vás ) na blití, pane premiére, vládo, ( sluníčkáři ) …..

Tak, jak jsem psal, zúčastnili jsme se v Bruselu v EP slyšení Kurdů. Nyní se k tomuto tématu a materiálu, který jsem tam získal, vracím. Zde na těchto snímcích nejsou žádní uprchlíci (!!!), byť se vám určitě jeví, že asi takto by skuteční, trpící a strádající uprchlíci a migranti vypadat měli. Ne, jsou to Kurdové z města Kobane, naprosto zničeného bojovníky Islámského státu. ( mimochodem, kde Islámský stát bere tolik zbraní a munice ??? … kdopak jim to dodává-prodává ?! ) A tito Kurdové nežádají o azyl, nechtějí migrovat a jít za lepším do EU a západní Evropy. Mimochodem při tom slyšení v EP nežádali ani o peníze, ale o to, aby se v jejich zničené zemi zejména investovalo a pomohlo s obnovou, prosili o nasměrování investic. Ve své zničené zemi chtějí zůstat, ubránit ji a obnovit.

Jaký rozdíl s fotkami rádoby uprchlíků, které jsme pořídili v Calais, že ? S rádoby uprchlíky, oblečených do značkových oděvů, s mobily, utrácejícími za cigarety a placený sex, jak jsem psal v dřívějším příspěvku. Jaký rozdíl s hajzlíky, dožadujících se vyplacení finančních příspěvků, lepší stravy ( jako např. v Maďarsku … ), kteří chtějí pouze snazší a pohodlnější život ( to v tom lepším případě pro nás …). Ženy, děti a starci jsou pouze na těchto fotkách. Na těch z aktuálních uprchlických hnízdech v EU je moc, skoro spíše vůbec, nenajdete.
Tyto fotky jsou z prezentačního filmu, který jsem získal v Bruselu od Kurdské dívky, obsluhující PC s prezentací při tomto slyšení.

Určitě by naši občané nebyli tolik proti, kdyby naše pomoc byla nasměrována lidem, jací jsou zde na těchto fotkách. Vy však pane premiére a vládo se proti vůli naprosto drtivé většiny vašich občanů a jistě i vašich vlastních voličů, hodláte starat o jakési podivné migranty, táhnoucí pouze za lepším bidlem ( z našich peněz a daní ), nikoliv o tyto opravdu postižené lidi. A to už nemluvím o tom, že bezpečnost vlastních občanů jste téměř úplně hodili za hlavu.
Je mi z vás na blití, pane premiére a vládo ….

Na posledních dvou fotkách je naše diskuze se zástupci Kurdského národního kongresu v jejich sídle v Bruselu. Víte, co bylo zvláštní ? Že na naši otázku, jaké důvody vidí v tom, že v jejich obtížném boji s Islámských státem jim Evropa moc nepomáhá a nechává je v tom ( až na výjimky ) samotné, nedokázali ( nebo raději nechtěli ) odpovědět.

 

Myslíte, že tohle jsou uprchlíci ? ( imigranti na cestě ? )

NE NEJSOU ! Fotek tzv. imigrantů najdete na netu dost. Lodě na Středozemním moři, plné mladých urostlých mužů ve značkovém oblečení, ženy s dětmi v plachtě na těch fotkách „imigrantů“ na těch fotkách očekáváte, ale postrádáte. Jsou zde. A nejsou to migranti-uprchlíci. Jsou to Kurdové z okolí města Kobané. Jsem aktuálně na prvním slyšení Kurdů v Evropském parlamentu, kde jsem dostal pozvání. Tyto fotky jsem pořídil přes rameno Kurdské dívky, která v sále obsluhuje PC pro projekci v sále. ( tyto fotky mi tato dívka právě stahuje na můj flashdisk, takže bych jich měl mít více a lepší kvalitě ). Na fotkách vidíte Kurdy z oblasti okolo města Kobané, které zničily jednotky Islámského státu. A světe zboř se! – tito lidé nechtějí emigrovat a jít do Evropy nebo k nám s nataženou rukou. Kromě toho, že včetně žen bojují v první linii s Islámským státem, se chtějí vrátit a obnovit tento kus země, kterým jim zničili. Milují svoji zemi tak, že ji nechtějí opustit, ale obnovit. Před tím byl promítán krátký film, kde malý chlapec říkal, že to je jejich země, nechtějí z ní odejít, chtějí ji obnovit a postavit si nová obydlí. Tleskal při tom celý zaplněný sál. Na těchto provizorních fotkách NEJSOU imigranti, přestože takhle si je všichni asi představujeme. Proč nám média neukazují skutečnost, jinou skutečnost, realitu z obou stran ? ….

Zdroj: Facebook – Karel Fiedler
Reprofoto: Facebook

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

*

code